29.oktobrī plkst 15.00 Kolkas tautas namā koncertprogramma «Paldies Tev, draugs!»

Ar Kasparu Pudniku, Jāni Krūmiņu, Andri Daņiļenko, Antru Ozolu, Māri Trankali un pavadošo grupu.

Koncertā «Paldies Tev, Draugs» uz vienas skatuves satiksies divu paaudžu mākslinieki un caur tautā iemīļotām dziesmām un dzejām– izstāstīs neticamu stāstu. Muzikālā stāsta centrā būs harizmātiskais un šarmantais mūziķis, cilvēks– orķestris Kaspars Pudniks, plašākai klausītāju auditorijai pazīstams kā slavenās grupas «Riči» dibinātājs un dalībnieks, kā arī mūziklu «Gipsy Baron» un «Gipsy Princess» organizators.
Visīpašākie stāsta līdzautori — Jānis Krūmiņš no grupas «Apvedceļš», leģendārais dziedātājs Andris Daņiļenko, apburošā dziedātāja Antra Ozola, saksofonists Māris Trankalis un muzikāli pavadošā grupa.
Koncertā būs iespēja izbaudīt lieliskas, sirdij jau mīļas un pilnīgi jaunas melodijas, muzikāli instrumentālus priekšnesumus, humora pilnas vārdu spēles un filozofiski dziļas dzejas rindas. Koncerts paredzēts visai ģimenei.
Nāciet — mēs Jums izstāstīsim stāstu, kas aizrauj elpu!
Labu garastāvokli un sajūsmu garantējam!

Biļešu cena: iepriekšpārdošanā Kolkas pagasta pārvaldes kasē € 4.00, pasākuma dienā € 5.00.

Padalīties ar šo Kolkas ziņu '29.oktobrī plkst 15.00 Kolkas tautas namā koncertprogramma «Paldies Tev, draugs!»' iekš Draugiem Padalīties ar šo Kolkas ziņu '29.oktobrī plkst 15.00 Kolkas tautas namā koncertprogramma «Paldies Tev, draugs!»' iekš Facebook Padalīties ar šo Kolkas ziņu '29.oktobrī plkst 15.00 Kolkas tautas namā koncertprogramma «Paldies Tev, draugs!»' iekš Twitter

Komentēt nav lemts