Aicinām pieteikties dalībai Mājas kafejnīcu dienās!

Padalīties ar šo Kolkas ziņu 'Aicinām pieteikties dalībai Mājas kafejnīcu dienās!' iekš Draugiem Padalīties ar šo Kolkas ziņu 'Aicinām pieteikties dalībai Mājas kafejnīcu dienās!' iekš Facebook Padalīties ar šo Kolkas ziņu 'Aicinām pieteikties dalībai Mājas kafejnīcu dienās!' iekš Twitter

Mājas kafejnīcu dienas notiks 2019. gada 1. un 2. jūnijā vienlaikus ar Slīteres Ceļotāju dienām visā Dundagas novadā un īpaši Lībiešu krastā. Tie būs pirmie šāda veida svētki Latvijā.

Svētku organizatori gādās, lai katrs, kurš vēlas, var nākt ar savu pienesumu un šajās dienās savā sētā vai citā novada objektā/vietā piedāvāt savus īpašos ēdienus, dzērienus, našķus, demonstrēt amata prasmes u.tml., tādējādi reklamējot savu produkciju, izmēģinot tās pievilcību vai vienkārši kopā ar apmeklētājiem vai saviem radiem un draugiem svinot svētkus. Nav būtiski, vai jau tagad piedāvājat savu produkciju ceļotājiem un vietējiem iedzīvotājiem, vai darīsiet to pirmo reizi. Galvenais ir vēlme līdzdarboties un uzmeistarot ko gardu svētku apmeklētājiem.

Lai dalībnieki varētu atbilstoši sagatavoties, līdz svētku norisei tiks organizētas vairākas apmācības. Tās notiks  Igaunijas un Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projektā «Etnisko kultūrtelpu attīstība kā tūrisma galamērķis «UNESCO – tourism»», ar Eiropas reģionālās attīstības fonda atbalstu.

17. janvārī plkst. 11.00 Dundagas pils mazajā zālē notiks pirmās Kafejnīcu dienu mācības.

Lūdzam pieteikties līdz 16. janvārim!

Lejuplādēt pieteikuma anketu » 

Organizatoru vārdā:

Ilze Šteine, projekta koordinatore:  tel. 28717810, ilze.steine@dundaga.lv

Alanda Pūliņa no novada tūrisma informācijas centra, tel. 29444395, tic@dundaga.lv

Ilze Iesalniece-Brukinga no Kolkas Lībiešu saieta nama:  tel. 29402093, lsn@kolka.lv

Komentēt nav lemts