Dundagas novadā viesosies Valsts prezidents R.Vējonis

12. XI Dundagas novadu apmeklēs Latvijas Republikas Valsts prezidents Raimonds Vējonis un prezidenta kundze Iveta Vējone.
Valsts prezidenta vizītes mērķis ir iepazīt tālākā Ziemeļkurzemes novada attīstības tendences un iespējas, kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu, lībiešu garu. Prezidents tiks iepazīstināts ar vairākām  ražotnēm, pašvaldības izglītības iestādēm, nozīmīgiem kultūrvēstures objektiem, tiksies ar pašvaldības deputātiem.
Prezidenta kundze papildus vēl iepazīsies ar Dundagas novada pašvaldības pieeju bērnu brīvā laika un radošās izpausmes iespēju risināšanā, lībiešu kultūras saglabāšanu, kā arī iedzīvotāju iesaistīšanos sabiedriskajās aktivitātēs.

Vizītes programma Kolkā:

  • 9:15–10.00 Kolkas pamatskola;
  • 10.10−10.50 SIA «Līcis 93» ražotne, Prezidenta kundze apmeklēs Kolkas bērnu internātu «Rūķu nams» un Kolkas Līvu centru;
  • 11.00−11.20 Kolkasrags;
  • 11.40−12.00 Mazirbes Līvu tautas nams

No plkst. 16.30 līdz 17.00 Valsts prezidents Raimonds Vējonis Dundagas pilī aicina uz sarunu  novada uzņēmējus un iedzīvotājus.


Šīs novembra dienas ir Latvijas valsts svētku laiks. Lai apliecinātu savu mīlestību un cieņu pret mūsu zemi, aicinu iedzīvotājus izkārt pie mājām un iestādēm Latvijas valsts karogus Lāčplēša dienā un nenoņemt tos līdz pat Latvijas Neatkarības proklamēšanas dienai 18. novembrī!

Kolkas pagasta pārvaldes vadītājs Aldis Pinkens


Komentēt nav lemts