Aicina darbā Kolkas pasta nodaļā

Latvijas PastsLatvijas Pasts aicina darbā Kolkas pasta nodaļā.

Amats: priekšnieks.

Darbavieta: Kolka, Kolkas pag., Talsu nov., LV-3275.

Darba pienākumi:

  • organizēt un nodrošināt pasta nodaļas darbu, atbilstoši uzņēmuma standartiem un mērķiem;
  • pieņemt no Latvijas Pasta automobiļa vadītāja preses izdevumus, pasta sūtījumus, reklāmas materiālus un nogādāt tos piegādes punkta telpās;
  • organizēt pasta nodaļas darbu, lai visu veidu pasta sūtījumi tiktu piegādāti saskaņā ar noteikto piegādes kārtību.

Prasības kandidātiem:

  • valsts valodas zināšanas atbilstoši augstākā līmeņa C(1) pakāpei;
  • vidējā vai augstākā izglītība;
  • prasme pārstāvēt savu struktūrvienību un prezentēt tās plānus un paveiktos darbus, spēja pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību par pieņemtajiem lēmumiem;
  • labas komunikācijas spējas un prasme strādāt ar datoru MS Office (Word, Excel, e-pasts), Internet Explorer vidē;
  • sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu no 262,50 EUR (bruto) par 0,5 slodzi;
  • sociālās garantijas;
  • papildus mainīgo algas daļu;
  • darbam nepieciešamās apmācības;
  • pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu;
  • iespēju apliecināt savas spējas un prasmes;
  • veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādātiem 6 mēnešiem.

Papildu informācija:

CV ar norādi «Pasta nodaļas vadītājs/-a  Kolkas pasta nodaļā» sūtīt Latvijas Pasta Personāla vadības departamentam pa pastu, e-pastu cv@pasts.lv.

Adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads, LV-1000; tālrunis informācijai: 27892748

Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, Jūs piekrītat savu iesniegto personas datu apstrādei personāla atlases vajadzībām personāla atlases konkursa ietvaros. Apstrādes ilgums 3 (trīs) mēneši no atlases konkursa noslēgšanās dienas.

AS Recipe Plus meklē darbinieku!

Novecojis!

24.05.2021.

Zāļu lieltirgotava »Recipe Plus» meklē autovadītāju maršrutam Dundaga, Ventspils, Alsunga un rajons.

• Preču pārvadājumi maršrutā Dundaga, Ventspils, Alsunga un rajons
• Preces izkraušana Talsos 07:00 (Otrd., Trešd., Ceturd., Piektd., Sestd.,) Pirmdienā izvadāt preci no sestdienas
Prasības:
• B kategorijas autovadītāja apliecība
• Atbildīga un godprātīga attieksme pret darbu
• Vēlama dzīves vieta Ventspilī un rajonā
• Vēlama dzīves vieta privātmājā

Kolkas brīvdienu mājas «Ūši» aicina darbā!

Novecojis!

05.05.2021.

Brīvdienu mājas Ūši Kolkā meklē palīgu viesu telpu uzkopšanā 2021. gada tūrisma sezonā.

Vēlamies redzēt apķērīgu, atsaucīgu, atbildīgu cilvēku ar saimniekošanas prasmēm. Darba laiks tiek noteikts atkarībā no veicamo darbu nepieciešamības uzņēmumā. Piedāvājam darba līgumu uz noteiktu laiku (no maija līdz septembrim), draudzīgu attieksmi un darba samaksu sākot no 3,50 EUR/h.

Esi ieinteresēts? Zvani: 29 475 692 , raksti: dzenetam@gmail.com

Dundagas novada pašvaldība aicina darbā juriskonsultu

Novecojis!

05.02.2020

Dundagas novada pašvaldība (reģ. numurs 90009115209) aicina pieteikties pašvaldības juriskonsulta  amatam Centrālajā administrācijā.

Prasības pretendentiem:

  • ir Latvijas Republikas pilsonis;
  • akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnē;
  • 2 gadu pieredze darbā valsts pārvaldē;
  • vismaz 2 gadu pieredze jurista vai juriskonsulta amatā valsts pārvaldē.

Vispārīgie amata pienākumi:

  • sagatavot un izvērtēt lēmumu, līgumu, iekšējo, ārējo normatīvo aktu projektus, veikt to juridisko analīzi;
  • juridiski sarežģītos gadījumos gatavot atbildes uz iedzīvotāju vai institūciju iesniegumiem un vēstulēm;
  • sniegt juridiskas konsultācijas pašvaldības institūcijām;
  • nodrošināt pašvaldības iestāžu pārstāvību tiesas procesos u.c.

Amatalga 1027–1155 €.

Iesniedzamie dokumenti: CV, motivācijas vēstule.

Pieteikties līdz 28.02.2020.

E-pasta adrese uzziņām un pieteikumu iesniegšanai: vakances@dundaga.lv.

Tālrunis uzziņām: 63237850.