Rubeņa kausa izcīņa futbolā

Pienākusi vasara ar lieliskām ziņām! Sarosieties futbola entuziasti – Rubeņa kausa izcīņa šogad notiks trīs posmos, tādēļ piesakāmies laicīgi un tiekamies Kolkā!

Pirmais posms jau šo sestdien, 15. jūnijā, plkst. 10.00 Kolkas pamatskolas stadionā.

Sacensībās drīkst piedalīties ikviens aktīva dzīvesveida piekritējs, kurš ir vecāks par divpadsmit gadiem. Komanda piesaka 6 laukuma spēlētājus, minimālais spēlētāju skaits ir 4 cilvēki.

Komandu pieteikumus, aizpildot veidlapu, iesniegt līdz 14.jūnijam plkst. 17.00, sūtot uz e-pastu  sintija.sleza@dundaga.lv vai sacensību dienā līdz plkst. 09.30.

Pieteikšanās un informācija pa tālruni 26615907.

Pieteikuma veidlapa »

Padalīties ar šo Kolkas ziņu 'Rubeņa kausa izcīņa futbolā' iekš Draugiem Padalīties ar šo Kolkas ziņu 'Rubeņa kausa izcīņa futbolā' iekš Facebook Padalīties ar šo Kolkas ziņu 'Rubeņa kausa izcīņa futbolā' iekš Twitter

Dundagas novada 2019. gada individuālā čempionāta novusā 2. posma rezultāti

 19.maijā Kolkas tautas namā notika Dundagas novada 2019. gada individuālā čempionāta novusā 2. posms.

Rezultāti:

Kungu grupā (LNF reitinga spēlētāji)

1. Andrejs Kuzmuks
2. Juris Kalmanis
3. Juris Leivalds 

Tautas klase (LNF reitinga sarakstā neesoši vīri, dāmas un jaunieši)

1. Jānis Grīnpukals
2. Dita Kalmane
3. Māris Grīnpukals 

Jaunieši

1. Kārlis Gerhards
2. Daniels Alsbergs
3. Kristers Kandis 

Apsveicam!

Padalīties ar šo Kolkas ziņu 'Dundagas novada 2019. gada individuālā čempionāta novusā 2. posma rezultāti' iekš Draugiem Padalīties ar šo Kolkas ziņu 'Dundagas novada 2019. gada individuālā čempionāta novusā 2. posma rezultāti' iekš Facebook Padalīties ar šo Kolkas ziņu 'Dundagas novada 2019. gada individuālā čempionāta novusā 2. posma rezultāti' iekš Twitter

Kolkas novusisti Talsos

 Kolkas sporta kluba novusistu komandas dalībnieki Juris Kalmanis, Dita Kalmane, Ivo Fridrihsons un Aldis Tindenovskis 12.martā  piedalījās Talsu sporta nama kausa vienspēles sacensībās novusā. 17 dalībnieku konkurencē  Juris Kalmanis izcīnīja 2.vietu; Aldis Tindenovskis 3.vietu; Ivo Fridrihsons 7.vietu un Dita Kalmane — 11.vietu.

Sveicam!

Padalīties ar šo Kolkas ziņu 'Kolkas novusisti Talsos' iekš Draugiem Padalīties ar šo Kolkas ziņu 'Kolkas novusisti Talsos' iekš Facebook Padalīties ar šo Kolkas ziņu 'Kolkas novusisti Talsos' iekš Twitter


Dundagas novada 2019. gada individuālā čempionāta novusā 1. posma rezultāti

 27. aprīlī Kolkas tautas namā notika Dundagas novada 2019. gada individuālā čempionāta novusā 1. posms.

Rezultāti:

Kungu grupā (LNF reitinga spēlētāji)

1. Juris Kalmanis
2. Aldis Tindenovskis
3. Andrejs Kuzmuks 

Tautas klase (LNF reitinga sarakstā neesoši vīri, dāmas un jaunieši)

1. Oskars Kučers
2. Māris Grīnpukals
3. Dita Kalmane 

Apsveicam!

Padalīties ar šo Kolkas ziņu 'Dundagas novada 2019. gada individuālā čempionāta novusā 1. posma rezultāti' iekš Draugiem Padalīties ar šo Kolkas ziņu 'Dundagas novada 2019. gada individuālā čempionāta novusā 1. posma rezultāti' iekš Facebook Padalīties ar šo Kolkas ziņu 'Dundagas novada 2019. gada individuālā čempionāta novusā 1. posma rezultāti' iekš Twitter