6.decembrī plkst 15.00 Kolkas Lībiešu saieta namā Ziemassvētku rotājuma — ķista jeb saulītes darbnīca

Nāc pie mums radoši darboties, nodarbības laikā būs iespējams izgatavot skaistus telpas rotājumus. Īpaši aicinām nākt ģimenes, draugu kompānijas un kopā pavadīt radoši laiku!

Droši vari nākt pats ar saviem materiāliem vai darboties ar to, ko piedāvāsim nodarbības laikā! Rotājumus varēsi iekārt mūsu, Kolkas Lībiešu saieta nama eglītē, vai ņemt sev līdzi.


Izstāde Kolkas Lībiešu saieta namā «HANTI — Tālā somugru tauta»

Šī izstāde ir par valodu. Sarunvalodu, dzimto un filmu valodu. Par valodu saglabāšanu un attīstību. Par pamatiedzīvotāju kultūras saglabāšanu un attīstību. Par attiecībām starp valodām kurā domājam un runājam. Cik daudz valoda, kurā domājam, maina mūsu domāšanu?

Izstādē redzamas fotogrāfijas no filmu procesa, ko veidojuši hantu bērni atrodoties “Meža filmu skolā” / Forest film school/ hantu teritrorijā, dokumentālus foto, skaņas instalācijas un fragmentus no hantu kultūras, ko ir iemūžinājuši cilvēki, kas devās ekspedīcijā “Zīmes un stāsti” /Signs and stories/. Tāpat izstādes laikā, jums ir iespēja uzvilkt tradicionālo hantu kleitu, iekārtoties hantu teltī un klausīties dalībnieku atmiņas.


 

15.novembrī plkst.17.30 Kolkas Lībiešu saieta namā neirografikas nodarbība

Nodarbību vadīs neirografikas instruktore, estētiskais koučs, pirtniece Diāna Baumane. Tēma — dzimtas enerģijas!

Neirografika ir metode, kura apvieno grafiskos paņēmienus un tehnikas. Tās dod iespēju cilvēkam sadarboties pašam ar sevi, ar savu apkārtni un pasauli kopumā. Viena no Neirografikas misijām — Atgriezt cilvēkiem cilvēcību, nostiprinot unikālas spējas. Tostarp arī rokrakstus — prasmi rakstīt ar roku. Neirografika kopumā ir integrācijas pieeja dzīves risinājumiem. Integrēt — savienot daļas.
Pieteikties rakstot uz e-pastu: tic.kolka@talsi.lv vai zvanot +371 29402093
 


02.11.2023. | Birkas: |