Iesūti bildi Kolkas kalendāram!

Kolkas Lībiešu saieta nams aicina piedalīties fotokonkursā ''Kolkas kalendārs 2022'' Atsūti mums savu mīļāko fotogrāfiju līdz 31.03.2021, kas saistīta ar Kolku vai Lībiešu krastu! Izvērtēsim visas iesūtītās fotogrāfijas un labākās 12 tiks iekļautas ''Kolkas kalendārā 2022'', norādot autoru.

Fotogrāfiju autori saņems balvā minēto kalendāru. Sūti fotogrāfijas uz lsn@kolka.lv , izmantojot mākoņglabātuvi failiem.lv. Katrs dalībnieks var iesūtīt neierobežotu skaitu fotogrāfiju.

Konkursa norises laiks līdz 31.03.2021.

Piedaloties fotokonkursā, dalībnieks piekrīt savas fotogrāfijas/fotogrāfiju izmantošanai un publicēšanai Kolkas Lībiešu saieta nama vajadzībām. Dalībnieka vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi Kolkas Lībiešu saieta nams apstrādās vienīgi šī konkursa pārvaldības nolūkā. Fotokonkursa dalībnieka dati netiks nodoti trešajām pusēm, izņemot izmantošanu saderīgam mērķim – fotokonkursa publicitātei, saziņai ar fotokonkursa dalībniekiem, balvu piešķiršanai. Visi dati tiks glabāti konkursa administrēšanas nolūkam.


 

 

No 2. līdz 5.septembrim Lībiešu saieta namā sarunu festivāla «Lampa» tiešraides

Sarunu festivāls «Lampa» ir vide un impulss nemitīgai sevis pilnveidošanai mūžīgi mainīgajā pasaulē. Festivāla saturs neatstāj vienaldzīgu – tās ir dzīvesprieka pilnas dienas, kurās asināt prātu, paplašināt redzesloku un izaicināt savus priekšstatus. Tā ir iedvesmojoša un aizraujoša platforma visiem, kam ir, ko teikt. Visiem, kas vēlas uzzināt un sarunāties par Latvijai, Eiropai un pasaulei būtiskiem jautājumiem.

Sarunu festivālu «Lampa» tiešraides translēsim arī Kolkas Lībiešu saieta namā. Festivāla virstēma ir «kopā», jo mēs ticam, ka, apvienojot spēkus, var panākt vairāk. Sarunu programma un laiki būs apskatāmi dundaga.lv un festivalslampa.lv mājaslapās.

Iepazīties ar Lampas programmu Lībiešu saieta namā >>


 

 

6.augustā plkst 19.00 Kolkas Lībiešu saieta namā Gongu skaņu meditācija

Gongs un Tibetas dziedinošās bļodas ir unikāli instrumenti, kas rada spēcīgu skaņu un vibrāciju. Skaņa un vibrācija rezonē ar Visumu un cilvēka ķermeni. Skaņu viļņu iedarbībā tiek panākta dziļa organisma relaksācija, fiziskais ķermenis un dvēsele harmonizējas, mostas organisma iekšējās enerģijas, mazinās enerģētiskie bloki, uzlabojas imūnsistēma.

Skaņu ceļojumā Jūs vadīs Karīna un Aivars Andreikas.

Savai labsajūtai paņem līdzi paklājiņu, spilvenu un plediņu. Noderēs arī silta tēja vai ūdens.

Dalības maksa – ziedojums enerģijas apmaiņai!