Talka Mazirbē

7. maija rīts Mazirbē aizsākās ļoti rosīgs. Tika meklētas ķeras, grābekļi un citi darba rīki, jo biedrība «Randalist» organizēja talku.

Gribējām, lai mūsu ciemā ir par kādu sakoptāku vietu vairāk, tāpēc  nolēmām talkot pie lielā Kolkas-Ventspils ceļa krustojuma, kur posām aizaugušo ceļa malu. Darbi ritēja pilnā sparā, pļāvām, grābām, atbrīvojamies no nederīgiem krūmiem, stikla pudelēm u.c. atkritumiem. Talkotāju pulciņš bija pietiekami liels, tāpēc diezgan ātri sākām saskatīt vēlamo rezultātu. Uz sakoptā laukuma goda vietā likām ziedu laivu, kura ar savu krāšņo ziedēšanu priecēs visas vasaras garumā.

Lielu paldies sakām Aldonim Zumbergam, kurš braucot garām apstājās un mēs lūdzām vai nevarētu palīdzēt novest sagrābto zāli. Uz šo lūgumu nedomājot atsaucās. Tik pat lielu paldies sakām «Brausku» saimniekam Aināram Šimpermanim, kurš atbrauca ar traktoru un izcēla zemē ieaugušu betona stabu.

Ieceri realizējām un nu ciems var lepoties, ka kļuvis vēl sakoptāks. Pēc labi padarīta darba kurinājām ugunskuru, cepām desiņas un draudzīgi pavadījām laiku.

Lielu paldies sakām visiem, visiem, kuri atrada laiku un nesavtīgi  nodevās darbam, jo viens jau nav darītājs, tikai kopā mēs esam spēks.

Biedrība «Randalist»


 

Komentēt nav lemts