Fotogalerija: Koncerts «Kolkas mūzikas instrumenti» 07.06.2014

Padalīties ar šo Kolkas ziņu 'Fotogalerija: Koncerts «Kolkas mūzikas instrumenti» 07.06.2014' iekš Draugiem Padalīties ar šo Kolkas ziņu 'Fotogalerija: Koncerts «Kolkas mūzikas instrumenti» 07.06.2014' iekš Facebook Padalīties ar šo Kolkas ziņu 'Fotogalerija: Koncerts «Kolkas mūzikas instrumenti» 07.06.2014' iekš Twitter

7. jūnijā Kolkā ar jauku koncertu noslēdzās pirms trim gadiem iesāktais Rotari* klubu (Rotari Rīga Dzintars, Rotary Mjölby, Šiauliai Rotary Harmony, Rotary Rottenburg, Rotary Riga International, Latvijas Rotari klubi un Rotary International) un dažādu ziedotāju (Hanza Jūras Aģentūra un Hanza Ekspedīcija, KL Shipping, Jānis Dambītis, Armands Ozoliņš) realizētais projekts «Kolkas mūzikas instrumenti»!

Idejas autors un projekta vadītājs bija Jānis Mednis, kurš ir Rotari kluba «Dzintars» biedrs. Viņa ierosināts, 2011. gada vasarā Kolkā notika Rotari klubu salidojums, kurā tika sākts vākt līdzekļus instrumentu iegādei. Projekta laikā šajos 3 gados tika saziedoti USD 15 725 un iegādātas  2 tubas, 2 trompetes, 2 klarnetes, 2 eifoniji, alta rags, mazās bungas, pasūtīta kokļu meistaram koncertkokle un basa kokle!

Daži no instrumentiem, ko izmanto pūtēju orķestris ir iegādāti padomju laikos, savukārt, koklētāju ansambļos (lielajā un mazajā) spēlēt gribētāju vienmēr ir vairāk kā instrumentu!

Pašvaldības budžets jaunu instrumentu iegādei ir ierobežots, tādēļ mēs esam ļoti priecīgi par šo lielisko dāvanu Kolkas pūtēju orķestrim un koklētāju ansambļiem!

PALDIES!!!

Dzintra Tauniņa, Kolkas koklētāju vadītāja

*Rotari klubs ir organizācija, kas visā pasaulē īsteno dažādus palīdzības projektus, atbalsta augstus profesionālās ētikas principus un veicina mieru un labu gribu visā pasaulē.

Vairāk lasīt rotari.lv »


Skatīt galeriju failiem.lv »

Jāņa Medņa foto

Bilžu pārpublicēšanas gadījumā lūdzam iekļaut norādi par autoru!

Komentēt nav lemts