No 2. līdz 5.septembrim Lībiešu saieta namā sarunu festivāla «Lampa» tiešraides

Sarunu festivāls «Lampa» ir vide un impulss nemitīgai sevis pilnveidošanai mūžīgi mainīgajā pasaulē. Festivāla saturs neatstāj vienaldzīgu – tās ir dzīvesprieka pilnas dienas, kurās asināt prātu, paplašināt redzesloku un izaicināt savus priekšstatus. Tā ir iedvesmojoša un aizraujoša platforma visiem, kam ir, ko teikt. Visiem, kas vēlas uzzināt un sarunāties par Latvijai, Eiropai un pasaulei būtiskiem jautājumiem.

Sarunu festivālu «Lampa» tiešraides translēsim arī Kolkas Lībiešu saieta namā. Festivāla virstēma ir «kopā», jo mēs ticam, ka, apvienojot spēkus, var panākt vairāk. Sarunu programma un laiki būs apskatāmi dundaga.lv un festivalslampa.lv mājaslapās.

Iepazīties ar Lampas programmu Lībiešu saieta namā >>


 

 

6.augustā plkst 19.00 Kolkas Lībiešu saieta namā Gongu skaņu meditācija

Gongs un Tibetas dziedinošās bļodas ir unikāli instrumenti, kas rada spēcīgu skaņu un vibrāciju. Skaņa un vibrācija rezonē ar Visumu un cilvēka ķermeni. Skaņu viļņu iedarbībā tiek panākta dziļa organisma relaksācija, fiziskais ķermenis un dvēsele harmonizējas, mostas organisma iekšējās enerģijas, mazinās enerģētiskie bloki, uzlabojas imūnsistēma.

Skaņu ceļojumā Jūs vadīs Karīna un Aivars Andreikas.

Savai labsajūtai paņem līdzi paklājiņu, spilvenu un plediņu. Noderēs arī silta tēja vai ūdens.

Dalības maksa – ziedojums enerģijas apmaiņai!