Konkurss «Sakoptākā Dundagas novada sēta 2017»

Lai veicinātu lauku vides sakoptību Dundagas novadā, kā arī lai noskaidrotu un godinātu sakoptākos māju, lauku saimniecību un uzņēmumu sētu un pagalmu īpašniekus, Dundagas novada domes deputāti nolēmuši rīkot konkursu «Sakoptākā Dundagas novada sēta 2017».

Pieteikumi dalībai konkursā jāiesniedz  līdz 22. jūnijam. 

Konkursa rezultātus paziņos un uzvarētājus sveiks Kolkā 8. jūlijā, Jūras svētku laikā un Dundagā 15. jūlijā, Dundagas pagasta svētku laikā.

Lejuplādēt konkursa nolikumu un pieteikuma anketu »

Padalīties ar šo Kolkas ziņu 'Konkurss «Sakoptākā Dundagas novada sēta 2017»' iekš Draugiem Padalīties ar šo Kolkas ziņu 'Konkurss «Sakoptākā Dundagas novada sēta 2017»' iekš Facebook Padalīties ar šo Kolkas ziņu 'Konkurss «Sakoptākā Dundagas novada sēta 2017»' iekš Twitter

 

Brilles brauc pie tevis!

19. jūnijā Kolkā ieradīsies speciāli organizēta profesionāla optometristu komanda, kas piedāvās pārbaudīt redzi un par īpašām cenām iegādāties kvalitatīvas brilles. Šiem speciālistiem būs jaunākā redzes pārbaudes aparatūra, kas dod iespēju sertificētam optometristam novērtēt redzes funkcijas un acs vispārējo stāvokli, un izrakstīt receptes brillēm, ja tās nepieciešamas.

Piedāvājam:

–bezmaksas redzes pārbaudi

–bezmaksas briļļu ietvaru kolekciju

–acs spiediena mērīšana tikai 5.00€

Aicinām pieteikties uz optometrista vizīti līdz 16. jūnijam, zvanot 65035635! Gaidīsim jūs Kolkā, Kolkas Tautas namā 19. jūnijā!

Optikas salons Metropole, www.manaslecas.lv »

Padalīties ar šo Kolkas ziņu 'Brilles brauc pie tevis!' iekš Draugiem Padalīties ar šo Kolkas ziņu 'Brilles brauc pie tevis!' iekš Facebook Padalīties ar šo Kolkas ziņu 'Brilles brauc pie tevis!' iekš Twitter

18. maijā praktiskās nodarbības tūrisma pakalpojuma sniedzējiem

2017. gada 18. maijā notiks praktiskās nodarbības tūrisma pakalpojumu sniedzējiem, kur tūrisma jomas eksperte Inga Aulmane izvērtēs Dundagas un Ventspils novadu tūrisma pakalpojumus un sniegs priekšlikumus to uzlabošanai. Praktiskās nodarbības notiks Igaunijas un Latvijas pārrobežas sadarbības programmas atbalstītā projekta «Etnisko kultūrtelpu attīstība kā tūrisma galamērķis «UNESCO – tourism» » (projekta Nr. Est-Lat 15) ietvaros un tiek īstenots ar Eiropas reģionālās attīstības fonda atbalstu.

Tūrisma uzņēmējiem ir iespēja pieteikties nodarbībām līdz 15.maijam, nosūtot  pieteikumu uz e-pastu ilze.steine@dundaga.lv vai zvanot pa tālr. 28717810. Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots.

Lejuplādēt pasākuma programmu »

Padalīties ar šo Kolkas ziņu '18. maijā praktiskās nodarbības tūrisma pakalpojuma sniedzējiem' iekš Draugiem Padalīties ar šo Kolkas ziņu '18. maijā praktiskās nodarbības tūrisma pakalpojuma sniedzējiem' iekš Facebook Padalīties ar šo Kolkas ziņu '18. maijā praktiskās nodarbības tūrisma pakalpojuma sniedzējiem' iekš Twitter