7.februārī plkst 9.30 Kolkas tautas namā bezmaksas redzes pārbaude

–redzes pārbaude, lēcu stipruma noteikšana

–acs spiediena mērīšana tikai € 5.00

–iespēja pasūtīt brilles un saulesbrilles. Bezmaksas rāmju kolekcija– jāmaksā tikai par lēcu izgatavošanu.

Pieteikties darba dienās no 09.00 līdz 16.00, sestdienās no 11.00 līdz 14.00 pa tālr. 28790980 (Rīgas izbraukuma optika)

Padalīties ar šo Kolkas ziņu '7.februārī plkst 9.30 Kolkas tautas namā bezmaksas redzes pārbaude' iekš Draugiem Padalīties ar šo Kolkas ziņu '7.februārī plkst 9.30 Kolkas tautas namā bezmaksas redzes pārbaude' iekš Facebook Padalīties ar šo Kolkas ziņu '7.februārī plkst 9.30 Kolkas tautas namā bezmaksas redzes pārbaude' iekš Twitter

LlAA Talsu biznesa inkubatorā pieredzes stāsti uzņēmējdarbībā

 18.janvārī plkst. 15.00–17.00 LIAA Talsu biznesa inkubatorā, Kalna ielā 4, Talsos interesenti tiek aicināti uz nākamo pieredzes stāstu diskusiju «Lūst vai plīst», kur uzņēmējdarbībā pieredzējis runātājs caur saviem neveiksmes un veiksmes stāstiem parādīs pieredzes vērtību, iedvesmojot un iedrošinot nebaidīties attīstīt biznesa idejas, un doties uz priekšu, lai tur lūst vai plīst!

Šoreiz savā pieredzē dalīsies Jānis Kļaviņš — uzņēmējs, LIAA Valmieras biznesa inkubatora vadītājs un mārketinga profesionālis ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi reklāmā un mārketingā.

Pieteikties: ilze.ventina@liaa.gov.lv vai 62400904

Padalīties ar šo Kolkas ziņu 'LlAA Talsu biznesa inkubatorā pieredzes stāsti uzņēmējdarbībā' iekš Draugiem Padalīties ar šo Kolkas ziņu 'LlAA Talsu biznesa inkubatorā pieredzes stāsti uzņēmējdarbībā' iekš Facebook Padalīties ar šo Kolkas ziņu 'LlAA Talsu biznesa inkubatorā pieredzes stāsti uzņēmējdarbībā' iekš Twitter

Informācija zvejniekiem

   Ventspils reģionālās vides pārvaldes Jūras un iekšējo ūdeņu inspektori būs Kolkā otrdien, 2018. gada 2. janvārī plkst 10.00!

Tie, kuri iesniedza pašvaldībā pieteikumus uz zvejas rīkiem, varēs parakstīt zvejas tiesību nomas līgumus un protokolus.

Padalīties ar šo Kolkas ziņu 'Informācija zvejniekiem' iekš Draugiem Padalīties ar šo Kolkas ziņu 'Informācija zvejniekiem' iekš Facebook Padalīties ar šo Kolkas ziņu 'Informācija zvejniekiem' iekš Twitter